Konkurs na ” Najciekawszą Dynię”

30 października 2012r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs na „Najciekawszą Dynię”. W konkursie wzięło udział 50 dyń , które wykonały dzieci z przedszkola oraz żłobka wraz z rodzicami. Każda dynia na pewno sprawiła dzieciom i ich rodzicom wiele radości podczas wspólnej zabawy. Całe rodziny przystąpiły do pracy, spędzając przy tym mile czas, wymyślając prześliczne wzory, kształtując bajkowe postacie, różne zwierzęta, pojazdy itp. Soczyście pomarańczowe ,małe, średnie i gigantyczne dynie były tak pomysłowe, różnorodne i czasochłonne że wybór najciekawszej był bardzo trudny. Po długich debatach jury wybrało 6 najciekawszych prac.

Laureatami konkursu są:

1 Miejsce

Oliwia Frątczak
Mikołaj laskowski
Sebastian Podnajmer

2 Miejsce

Patrycja Moczydłowska
Alicja i Oliwia Małeckie
Julia Giller

3 Miejsce

Julia Szmit
Lena Orzechowska
Zuzanna Czajczyk

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy z podziękowaniem za ogromne zaangażowanie w przygotowania do konkursu.