Pasowanie na przedszkolaka

30 października 2012 roku w naszym Przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. Maluszki stanęły na wysokości zadania i wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Były bardzo dzielne, wspaniale zaśpiewały, pięknie zatańczyły i powiedziały wierszyki. Dla nich to pierwsze poważne wystąpienie przed publicznością. Rodzice bardzo wzruszeni i dumni, w pełni zadowoleni ze swoich pociech bili gromkie brawa. Następnie nastąpiła wyjątkowa chwila, wstąpienia do społeczności przedszkolnej, która wzbudziła wiele emocji. Milusińscy z przejęciem, niejednokrotnie drżącymi głosikami wspólnie złożyli przysięgę, że będą słuchać pani, grzecznie i zgodnie się bawić oraz nigdy nie będą już płakać. Po tych słowach Pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiej różdżki, dokonała uroczystego pasowania na prawdziwego przedszkolaka. Miłym akcentem było wręczenie wychowankom dyplomów i upominków, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu. Była również chwila dla fotoreporterów. Na dzieci i dumnych ze swoich pociech rodziców czekał pyszny tort i inne pyszności. Z pełnymi brzuszkami i w radosnych nastrojach dzieci i rodzice wracali do domu, a niezapomniane chwile długo zostaną zachowane w pamięci i na fotografiach. u młodych widzów wiele pozytywnych emocji.