Rozśpiewany Wawer

W poniedziałek 25 lutego cztery dziewczynki z grupy „Leśne Elfy” wzięły udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Rozśpiewany Wawer”. Dziewczynki wykonały utwory Majki Jeżowskiej i Natalii Kukulskiej. Julia Giller zaśpiewała utwór pt. „ Moja Planeta”, Natalia Pietrzak „Mała smutna królewna, Julia Poławska „Bal moich lal”, Julia Szokalska ”Laleczka z saskiej porcelany”. Tym repertuarem zabrały nas w nostalgiczną podróż do czasów naszego dzieciństwa. Profesjonalne jury wysłuchało 219 solistów i 20 zespołów. Po obradach przyznało dwanaście I miejsc, czternaście II, czternaście III i 26 wyróżnień. Wśród laureatów znalazły się nasze elfiki: Julia Giller, która zajęła II miejsce i Julia Szokalska z III miejscem. W dniu 17 marca nasze laureatki pojechały do Klubu Kultury „Zastów” na Koncert Laureatów. Imprezę zwieńczyła Gala wręczenia nagród. Laureaci odebrali z rąk jury puchary oraz pamiątkowe zdjęcia. Jesteśmy dumni, że jury doceniło talent oraz zaangażowanie dziewczynek, a może i przyszłych gwiazd polskiej piosenki. Gratulujemy!!