STRAŻ POŻARNA

W dniu 29 maja nasze przedszkolaki miały niezwykłych gości. Na plac przedszkolny przyjechał wóz strażacki. Ogromny pojazd, który przyjechał na sygnale, wywołał wielką radość u dzieci. Wyszli z niego strażacy, którzy obiecali dzieciom pokazać, jak wygląda ich praca.
Wszystkie przedszkolaki uważnie przyglądały się specjalistycznym sprzętom pokazywanym przez panów strażaków. Dzieci z chęcią przymierzały kask strażacki. Fala radości przeszła przez dzieci, gdy dowiedzieli się, że będą mogli wejść do wozu strażackiego.
Na tym nie skończyły się atrakcje. Na koniec strażacy puścili z węża strumień wody i wszyscy wspólnie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie na tle wozu strażackiego. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.