SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

Dnia 8 czerwca 2016r. w naszym przedszkolu w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi odbyło się spotkanie z fotografem. Pan Ostrowski tata naszej absolwentki przygotował na sali gimnastycznej dla wszystkich grup przedszkolnych wspaniały wykład na temat swojej pracy. Opowiedział naszym Elfikom na czym polega praca fotografa oraz pokazał różne aparaty. W bardzo ciekawy sposób wprowadził nas w swój świat, który okazał się wspaniały. Dzieci mogły doświadczyć pewnego eksperymentu,  nasz gość zamienił naszą salę w wielki aparat i dzięki temu wszyscy mogliśmy znaleźć się w środku aparatu i zrozumieć jak tworzą się zdjęcia. na koniec dwie starsze grupy na warsztatach robiły swoje własne aparaty z kartonów po sokach. bardzo dziękujemy za interesujące zajęcia i zapraszamy ponownie.