VI Przegląd Piosenki „Elfikowe Nutki”

Dnia 15  marca w Publicznym Przedszkolu „Przystań Elfów” zorganizowany został VI Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Elfikowe Nutki”. W tym roku uczestniczyło w nim 51 dzieci z ząbkowskich przedszkoli, które przyjęły nasze zaproszenie. Z radością witaliśmy dzieci z Przedszkoli Publicznych: „Zielony Dinek”, „Skrzat”, „American Kids Collage”, „Wyspa Przygód” i „Zozoland” oraz Placówek Niepublicznych: „Smyk”, „Akademia Odkrywców”, „Bezpieczny Przedszkolak”, „Przedszkole im.Jana Pawła II”, „Nasza lokomotywa” i „Mała Akademia Odkrywcy” . Spotkanie rozpoczęły dzieci z grupy „Iskierki” z „Przystani Elfów” wyśpiewując słowa hymnu przedszkolnego. Potem nastąpiło losowanie kolejności występów i zaczęło się… Na scenie zagościły krasnale, damy, żabki, kotki. Przedszkolaki śpiewały o rodzinie, przedszkolakach i wiośnie.  Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami, gdyż dzieci były wzorowo przygotowane. Nad sceną wirowały kolorowe pompony i balony, a mali piosenkarze zachęcali do wspólnego śpiewu i rytmicznych przytupów. Święto przedszkolnej piosenki w naszym mieście zakończyło wręczenie prezentów dla wszystkich artystów, wspólny słodki poczęstunek i pamiątkowa sesja zdjęciowa. Dziękujemy wszystkim którzy zadali sobie trud przygotowania dzieci i przybyli do naszej „Przystani Elfów”. Mamy nadzieję, że w tak samo doborowym towarzystwie spotkamy się również za rok!