„Magiczne Ogrody”

Dnia 11.05.2015r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na całodniową wycieczkę do „Magicznych Ogrodów” w Trzciankach. Przekraczając bramę ogrodu wkroczyliśmy do niezwykłego świata, zamieszkałego przez tajemnicze nieznane istoty. Wśród drzew, kwitnących krzewów i kwiatów schronienie znalazły olbrzymie gąsienice, smoki, skrzaty Bulwiaki, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i dzielne Krasnoludy. Mieliśmy okazję przejechać się kolejką w Kwiatowej Dolinie, złożyliśmy wizytę w krainie wróżek Smużek. Bawiliśmy się w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu, a także w krainie Bulwiaków i na Robankowej Łące. Czas wolny spędziliśmy na Smoczym placu zabaw i dmuchańcach. Po wyczerpującej zabawie czekał na nas przepyszny obiad. Zachwyceni i zmęczeni wróciliśmy do naszej „przystani”.

2014/15_52