Oferta

„Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona,
ale całość jego zdolności psychicznych”

Maria Montessori

Przedszkole „Przystań Elfów” przygotowało dla Państwa bogatą ofertę zajęć opracowanych przez naszą wysoko wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy pewni, iż spełni ona Państwa wysokie oczekiwania i pozwoli Waszym dzieciom doskonale się rozwijać.
Zadaniem przedszkola jest organizowanie różnych sytuacji edukacyjnych sprzyjających nawiązaniu przez dziecko wielorakich kontaktów społecznych, wchodzeniu w różne osobowe interakcje, realizowaniu dążeń dziecka do wypowiadania siebie w twórczości plastycznej, muzycznej, ruchowej i werbalnej.