Dzień mamy i taty

Niedawno w naszym przedszkolu odbył się bardzo ważny dla przedszkolaków i ich rodziców dzień. Dzień mamy i taty. Nasze małe elfiki poprzez piękne występy chciały pokazać swoją miłość i wdzięczność, jaką darzą najbardziej zasługujące na to osoby ? mamę i tatę. Wszystkie dzieci podeszły do przedstawienia bardzo poważnie i dały z siebie wszystko, dzięki czemu przedstawienia wyszły znakomicie, a i w oku niejednego rodzica pojawiła się łezka, była to łezka wynikająca z dumy, jaką poczuł myślę, że każdy rodzic ze swojego dziecka. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i owacją na stojąco. Dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane podarunki. Po uroczystości na wszystkich czekał słodki poczęstunek.