?Mój przyjaciel pies?

Dnia 11.12.2012r. odbył się kolejny warsztat przyrodniczy pt. ?Mój przyjaciel pies?. Tym razem nasza ?miłośniczka zwierząt? przywiozła do nas suczkę ? Kalę. Przesympatyczny psiak zabawiał dzieci swoimi sztuczkami: przeskakiwał przez przeszkody, aportował, tańczył, chodził na dwóch tylnich łapach, warował, zawstydzał się poprzez zatkanie łapką pyszczka, jak również wykonywał podstawowe komendy takie jak: siad, leżeć itp.

Dzieci miały możliwość przypomnienia sobie i ponownego przećwiczenia pozycji ?żółwia? w razie ataku przez agresywnego psiaka. Dowiedziały się również jak dużym obowiązkiem jest posiadanie pieska.

Na koniec warsztatu każdy z naszych elfików mógł pogłaskać, wyczesać oraz dać smakołyk Kali.