„Mój przyjaciel pies”

Dnia 11.12.2012r. odbył się kolejny warsztat przyrodniczy pt. „Mój przyjaciel pies”. Tym razem nasza „miłośniczka zwierząt” przywiozła do nas suczkę – Kalę. Przesympatyczny psiak zabawiał dzieci swoimi sztuczkami: przeskakiwał przez przeszkody, aportował, tańczył, chodził na dwóch tylnich łapach, warował, zawstydzał się poprzez zatkanie łapką pyszczka, jak również wykonywał podstawowe komendy takie jak: siad, leżeć itp.

Dzieci miały możliwość przypomnienia sobie i ponownego przećwiczenia pozycji „żółwia” w razie ataku przez agresywnego psiaka. Dowiedziały się również jak dużym obowiązkiem jest posiadanie pieska.

Na koniec warsztatu każdy z naszych elfików mógł pogłaskać, wyczesać oraz dać smakołyk Kali.