WYCIECZKA DO AKADEMII DZIECI CIEKAWYCH ŚWIATA

Dnia 09.10.2012 r. najstarsze grupy z przedszkola „Przystań Elfów” wyjechały w magiczną podróż do „Akademii dzieci ciekawych świata – Wyspy Leonarda w Kobyłce”. Wychowankowie grupy „Dzwoneczki” i „Leśne Elfy” przywitane zostały przez bardzo miłą panią animatorkę.

Połowę czasu w Akademii Elfiki spędziły na zabawach w „ kulkach”. Następnie zostały zaproszone do „sali operacyjnej” , gdzie założyły fartuchy i przeprowadziły operację na potrąconym przez nieuważnego kierowcę pluszowym psie. Sprawdziły mu bicie serca, robiły reanimację, opatrywały rany i robiły zastrzyki.

Wszystkim dzieciom bardzo podobała się nasza wycieczka, która nie tylko ich wiele nauczyła, ale również sprawiła im wiele radości i uśmiechu.