BAJKA MUZYCZNA ? ?KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU?

Dnia 14 lutego 2012 roku dzieci z ?Przystani Elfów? po raz kolejny miały możliwość obcowania ze światem kultury. Tego dnia wyruszyliśmy do przyjaznego dla naszych przedszkolaków miejsca ? Sali Kongresowej w Radzyminie na spektakl muzyczny pt. ?Księżniczka na ziarnku grochu?. Główne role odegrali znani już dzieciom ze wcześniejszych przedstawień aktorzy. Niezwykle pozytywne emocje wzbudził w naszych podopiecznych Eryk Duda, uprzednio wcielający się w postać ?Gucia? ? a tym razem w postać księcia poszukującego wymarzonej księżniczki. Ten znakomity spektakl pozwolił ?Elfikom? przenieś się w świat marzeń i fantazji. A zwieńczeniem ich zadowolenia była burza spontanicznych oklasków rozbrzmiewających wesoło podczas całego przedstawienia. Wspaniałym doświadczeniem była również możliwość bezpośredniego kontaktu z młodymi aktorami, co uwieczniliśmy pamiątkowym zdjęciem?