Przegląd muzyczny „Elfikowe Nutki”

Dnia 9 marca w Publicznym Przedszkolu „Przystań Elfów” zorganizowany został IV Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Elfikowe Nutki”. W tym roku uczestniczyło w nim 43 dzieci z ząbkowskich przedszkoli, które przyjęły nasze zaproszenie. Z radością witaliśmy dzieci z Przedszkoli Publicznych: „Zielony Dinek”, „Skrzat”, „American Kids Collage” i „Marzenia do spełnienia” oraz Placówek Niepublicznych: „Smyk”, „Pinokio”, „Bezpieczny Przedszkolak” i „Nasza lokomotywa”. Spotkanie rozpoczęły dzieci z grupy „Dzwoneczki” z „Przystani Elfów” wyśpiewując słowa hymnu przedszkolnego. Potem nastąpiło losowanie kolejności występów i zaczęło się… Na scenie zagościły krasnale, damy, żabki, kotki. Przedszkolaki śpiewały o rodzinie, dziadkach, przedszkolakach i wiośnie. Pojawiły się też klimaty patriotyczne, świąteczne i wakacyjne. Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami, gdyż dzieci były wzorowo przygotowane. Nad sceną wirowały kolorowe nutki, a mali piosenkarze zachęcali do wspólnego śpiewu i rytmicznych przytupów. Święto przedszkolnej piosenki w naszym mieście zakończyło wręczenie prezentów dla wszystkich artystów, wspólny słodki poczęstunek i pamiątkowa sesja zdjęciowa. Dziękujemy wszystkim którzy zadali sobie trud przygotowania dzieci i przybyli do naszej „Przystani Elfów”. Mamy nadzieję, że w tak samo doborowym towarzystwie spotkamy się również za rok!