Przegląd muzyczny „Elfikowe Nutki”

Dnia 9 marca w Publicznym Przedszkolu ?Przystań Elfów? zorganizowany został IV Przegląd Piosenki Przedszkolnej ?Elfikowe Nutki?. W tym roku uczestniczyło w nim 43 dzieci z ząbkowskich przedszkoli, które przyjęły nasze zaproszenie. Z radością witaliśmy dzieci z Przedszkoli Publicznych: ?Zielony Dinek?, ?Skrzat?, ?American Kids Collage? i ?Marzenia do spełnienia? oraz Placówek Niepublicznych: ?Smyk?, ?Pinokio?, ?Bezpieczny Przedszkolak? i ?Nasza lokomotywa?. Spotkanie rozpoczęły dzieci z grupy ?Dzwoneczki? z ?Przystani Elfów? wyśpiewując słowa hymnu przedszkolnego. Potem nastąpiło losowanie kolejności występów i zaczęło się? Na scenie zagościły krasnale, damy, żabki, kotki. Przedszkolaki śpiewały o rodzinie, dziadkach, przedszkolakach i wiośnie. Pojawiły się też klimaty patriotyczne, świąteczne i wakacyjne. Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami, gdyż dzieci były wzorowo przygotowane. Nad sceną wirowały kolorowe nutki, a mali piosenkarze zachęcali do wspólnego śpiewu i rytmicznych przytupów. Święto przedszkolnej piosenki w naszym mieście zakończyło wręczenie prezentów dla wszystkich artystów, wspólny słodki poczęstunek i pamiątkowa sesja zdjęciowa. Dziękujemy wszystkim którzy zadali sobie trud przygotowania dzieci i przybyli do naszej ?Przystani Elfów?. Mamy nadzieję, że w tak samo doborowym towarzystwie spotkamy się również za rok!