Rozkład zajęć

 
Grupa 3- latków
 „Dzwoneczki”
Grupa 4 – latków
„Promyczki”
Grupa 4-5 – latków
„Mgiełki”
Grupa  5 – latków
„Prymulki”
Grupa 5-latków
„Świetliste Elfy”
Grupa 6-latków
„Iskierki”
Poniedziałek
9.00- 9.15  j.angielski
11.15-11.45 zajęcia sport.
15.00-15.30 Helen Dor +
9.30–10.00 zajęcia sportowe
11.15-11.35  j.angielski
13.30-14.00  judo
15.00-15.30 Helen Doron +
9.15–9.45  j.angielski
10.00-10.30 zajęcia sportowe
13.00-13.30 Helen D – x
13.30-14.00  judo
9.00-9.30 zajęcia sportowe
10.15-10.45  j.angielski
13.00-13.30 Helen D – x /2/
13.30-14.00  Helen D – z
13.30-14.00  judo
9.45–10.15  j.angielski
10.45-11.15 zajęcia sport.
13.00-13.30 judo
13.30-14.00  Helen D – z /3/
8.00-8.30 zajęcia sportowe
10.45 –11.15  j.angielski
13.00-13.30 judo
14.00-14.30  Helen D – A
14.30-15.00 Helen D  – B
15.00-16.00 war.kulinarne
Wtorek
11.25-11.40 rytmika
15.30-16.00  taniec
16.20-16.40 zajęcia sport.
11.05-11.25  rytmika
14.20-14.50 glina
15.00-15.30  taniec
16.00-16.20 zajęcia sport.
10.40-11.05 rytmika
13.00-13.30 glina
14.00-14.30  taniec
15.00-16.00 war.kulinarne
16.00–16.30  gim. korekcyjna
9.50- 10.15 Spójrz In. /p
11.40-12.05 rytmika
13.40-14.10 glina
14.30-15.00  taniec
15.00-16.00 war.kulinarne
16.00–16.30 gim. korekcyjna
9.50-10.15 Spójrz In. /n
12.35-13.00  rytmika
13.30-14.00 taniec
14.20-14.50 glina
15.00-16.00 war.kulinarne
12.05-12.35 rytmika
13.00–13.30 taniec
15.00-15.30 glina
15.30-16.00 p.nożna A
16.40-17.00  zajęcia sport.
Środa
15.30-16.00 terapia ręki
16.00–16.30  gim. korekcyjna
13.00-13.30 terapia ręki
14.30-15.00  p. nożna
15.00-16.00 war.kulinarne 16.00–16.30  gim. korekc.
13.30-14.00 terapia ręki A
15.00-15.30 terapia ręki B
14.00-14.30  p. nożna
16.00-16.20  zajęcia sport.
13.30-14.00 terapia ręki
14.00-14.30   p. nożna
16.20-16.40  zajęcia sport.
13.00-13.30 p. nożna
13.30-14.00 gim.korekc.
14.00-14.30 terapia ręki
16.40-17.00  zajęcia sport
13.30-14.00 gim. korek.
14.30-15.00 terapia ręki
15.00-15.30  p. nożna A
15.30-16.00  p. nożna B
Czwartek
9.20-9.35  j.angielski
11.25 -11.40 rytmika
15.30-16.00 gim. korek.
16.00-16.30  p. nożna
9.00-9.20  j.angielski
11.05-11.25 rytmika
13.00-13.30  judo dz. basen.
13.30-14.00 judo
14.00-16.00 basen
15.30-16.00  gim.kor. /2
15.45-16.30  legorobotyka
16.30-17.15 lego- dz.basen
9.35-10.05  j.angielski
10.40-11.05 rytmika
11.40-12.05 spójrz inaczej/p
13.00-13.30  judo dz. basen.
13.30-14.00 judo
14.00-16.00 basen
15.00-15.30 gim. korekcyjna
15.45-16.30 legorobotyka
11.10-11.40  j.angielski
11.40-12.05 rytmika
13.00-13.30  judo dz. basen.
13.30-14.00 judo
14.00-16.00 basen
15.00-15.30 gim. kor.
15.45-16.30 legorobotyka
16.30-17.15 lego- dz.basen.
10.05 – 10.35  j.angielski
12.05-12.30 rytmika
13.00-13.30  judo dz. basen.
13.30-14.00 judo
14.00-16.00 basen
14.30- 15.00 gim. korek.
15.00-15.45 legorobotyka
10.40 – 11.10  j.angielski
11.40-12.05 spójrz inaczej/n
12.30-13.00 rytmika
13.00-13.30  judo dz. basen.
13.30-14.00 judo
14.00-16.00 basen
14.30-15.00 gim. korek.
15.00-15.45 legorobotyka
16.30-17.15 lego-dz.basen.
        Piątek
10.20-10.40 zajęcia spor.
10.45-11.00  j.angielski
16.00-16.30  Helen D. +
10.00 –10.20 zajęcia sport.
13.10-13.30  j.angielski
16.00-16.30  Helen Doron +
10.40-11.10 zajęcia sportowe
11.30-12.00  j.angielski
14.30-15.00 Helen D – x
15.30-16.00 p.nożna
9.00-9.30  zajęcia sportowe
11.00-11.30  j.angielski
14.30-15.00 Helen D – x
15.30-16.00 Helen D – z
15.30-16.00 p.nożna
9.30-10.00 zaj. sportowe
12.00-12.30  j.angielski
15.30-16.00  Helen D – z
15.30-16.00 p.nożna
8.00-8.30 zajęcia sportowe
12.40-13.10  j.angielski
14.00-14.30 Helen D. – A
15.00-15.30 Helen D. – B
16.00-16.30 p.nożna B
      Psycholog:
poniedziałek 8.00-14.00
 wtorek 13.00-16.00
16.00-17.00 dla rodziców
piątek 8.00-14.00
 Logopeda:         wtorek 9.00-13.00
Zapisz
Zapisz