Wychowanie Fizyczne

ZABAWY SPORTOWE W PARACH

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

KARATE

W związku z przystąpieniem do programu ?Ćwiczyć każdy może? nasze działania są ukierunkowane na realizację programowo wymaganych obszarów . Jest to np. wprowadzanie dodatkowych zajęć /np. przeciąganie liny, czy zajęcia z rolkami/jak również doskonalenie dotychczas rozwijanych umiejętności i dokumentowanie zajęć w postaci zdjęć i krótkich filmów. W Przystani Elfów zawsze dbamy o harmonijny rozwój intelektualny, etyczny, emocjonalny, społeczny i fizyczny naszych małych podopiecznych. Kształtując nawyki aktywności fizycznej i troski o zdrowie wspieramy prawidłowy rozwój dzieci.

W naszym przedszkolu dzieci się nie nudzą. Codziennie zaspokajamy ich naturalną potrzebę ruchu.. Zajęcia w sali gimnastycznej i zabawy na świeżym powietrzu dostarczają małym sportowcom wiele emocji. Elfiki prezentują wysoki poziom ?rozbrykania sportowego?.