Od menueta do rock’ n rolla

Dnia 05.03.2013r. w Przedszkolu „Przystań Elfów” odbył się kolejny koncert muzyczny pt. „Od menueta do rock’ n rolla”. Dzieci poznały dźwięki takich instrumentów jak: ksylofon, saksofon altowy, bęben, trąbka. Nasi goście i tym razem zadbali o dobrą zabawę elfików. Wędrówkę po muzyce zaczęliśmy od poważnego menueta, usłyszeliśmy hejnał mariacki a skończyliśmy na muzyce bardzo skocznej i zabawnej. Aktywność dzieci została zaspokojona dzięki konkursowi pt. „Jaka to bajeczka?”. Przedszkolaki okazali się wspaniałymi znawcami takich bajek jak: „Bolek i Lolek”; „Różowa pantera”; „Koziołek matołek”; „Reksio”; „Smerfy”; „Flinstonowie”. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i szerokim uśmiechem naszych kochanych elficzków. Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert muzyczny.