Walentynki

Walentynki to święto zakochanych ale nie tylko. Dla Elfików ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Nie zabrakło zabaw, konkursów i tańców min. quizu ze znajomości bajkowych par, puzzli z serduszek, zabawy ruchowej „Mam Serduszko”. Wspaniałą atrakcją była inscenizacja do wiersza ,, Żuk” Jana Brzechwy
Dzieci wykonywały prezenty – karty walentynkowe, aby obdarować najbliższych – które później wrzucały do skrzynki walentynkowej. Każda kartka została dostarczona na czas i do rąk własnych przez naszego małego ,Przedszkolnego –Listonosza
Wspólnie spędzony czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu. Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko serduszka czy czerwone pluszaki. Tym co naprawdę się liczy jest życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi.