PIKNIK CHARYTATYWNY

W dniu 16 czerwca 2012 roku w naszym przedszkolu odbył się I Charytatywny Festyn Rodzinny pod hasłem „Spełniamy marzenia”. Celem spotkania było zebranie funduszy, ubranek i zabawek dla wybranych przez nas trzech podopiecznych fundacji „Dziecięca Fantazja”.

Program festynu obejmował wiele ciekawych atrakcji. Dużo uśmiechu i radości dostarczyły dzieciom próżniowe kule, skoki na trampolinie i ogromna dmuchana zjeżdżalnia. Liczną publiczność zgromadził pokaz tańca elektro Dance w wykonaniu Pawła Zaręby. Ogromne zainteresowanie wśród rodziców wzbudziła licytacja prac dzieci prowadzona przez ciocię Kasię. Czas umilały nam też występy przedszkolnych Elfików, jak również przygotowane stanowiska sportowo- rekreacyjne.

Po wielu ekscytujących doznaniach rodzice odpoczywali w kawiarence, gdzie skosztować można było pysznych naleśników, ciast, jak również wypić kawę, czy herbatę. Bardziej głodni mogli posilić się kiełbasą z grilla. Zebrane fundusze /prawie 2000 zł/ przekazane zostały Fundacji na spełnienie marzeń dziewczynek. Ewie dofinansujemy zakup mebelków, Kamili – kupimy nowe ubranka, a Amelce – sprezentujemy wymarzone zabawki. Piknik nie udałby się bez współpracy i pomocy rodziców, za którą serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

To cudowne, sprawiliśmy uśmiech na twarzach dziewczynek, dla których zgromadziliśmy się w tym dniu. Kamila bardzo się cieszyła przymierzając kolejne ubranka, Amelka oszalała z radości, gdy zobaczyła wymarzone zabawki… Ewa musi jeszcze chwilkę poczekać. Jej marzenie też się spełni, jednak Fundacja musi zgromadzić jeszcze większą kwotę, by zakupić dla niej mebelki.