ZOO

27 czerwca w środę nasze Elfiki pod opieką czujnych cioć wyruszyły na wycieczkę do warszawskiego ZOO. Wycieczka częściowo sfinansowana była z pieniążków uzbieranych podczas kiermaszu wielkanocnego.
Wędrując po pięknym Ogrodzie Zoologicznym nasze przedszkolaki poznawały wiele gatunków zwierząt. Bardzo śmiesznie dzieci zachowywały się w małpiarni, gdzie naśladowały miny zwierząt. Z ogromnym zaangażowaniem przedszkolaki przyglądały się zwierzętom znanym z bajek, książeczek i telewizji. Zainteresowanie wzbudziły słonie, żyrafy, niedźwiedzie i tygrysy. Zwierzęta prezentowały swoje wdzięki, a dzieci pokazywały ogromną fascynację tym widowiskiem. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zmęczone, dźwigały przecież bagaż wspomnień i niezapomnianych wrażeń.