URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

22 listopada pani Martyna Arbudzińska zorganizowała urodziny książkowego Misia – Kubusia Puchatka. W tym roku Kubuś obchodził 85 urodziny, na które przybyły wszystkie dzieci z naszej placówki. Na powitanie zacnego gościa wszyscy odśpiewali piosenkę „Jadą, jadą misie…” Pani Martyna przybliżyła dzieciom bohaterów książki, a następnie zaprosiła do wspólnej zabawy w: tygryskowe brykanie, lot pszczoły, skoki kangurka, łapanie baloników.

Ponadto dzieci w wielkim skupieniu odgadywały zagadki dotyczące postaci mieszkających w stumilowym lesie, jak również układały puzzle obrazkowe. W dalszej części imprezy, każdy z przybyłych gości miał zarezerwowany taniec z Kubusiem Puchatkiem, było to nie lada gratką. Na koniec wszyscy zgromadzeni odśpiewali „Sto lat…” i degustowali wspaniały tort. Podsumowaniem imprezy była zabawa taneczna ze wspaniałym jubilatem. Zmagania zawodników, przy ogromnym dopingu pozostałych możecie obejrzeć w poniższej galerii.