Elfikowi Podróżnicy

Drodzy Rodzice

Pragniemy zachęcić Was do uczestnictwa w programie „Elfikowi Podróżnicy”, którego celem jest rozwijanie ciekawości świata u dzieci oraz dbałość o powierzone rzeczy.

Organizatorzy programu przygotowali maskotki – „Elfikowych Podróżników”, które nazywają się Ela i Fik . Będą one towarzyszyć dzieciom na przedszkolnych wycieczkach. Zachęcamy i Was Drodzy Rodzice, abyście i Wy zabierali „Elfikowych Podróżników” na Wasze rodzinne podróże i te małe i te duże.

Prosimy abyście razem z dziećmi przelewali wspomnienia ze wspólnych podróży na kartkę papieru, a gotowy rysunek przynosili do naszego przedszkola „Przystań Elfów”. Chętni, mogą także przesyłać zdjęcia z Elfikiem z podróży na naszego przedszkolnego Facebook ’a. Jesteśmy pewni, że będziecie mieli przy tym dużo wspaniałej zabawy oraz możliwość powrotu myślami do odwiedzonego miejsca.

To dzięki Waszym wycieczkom oraz rysunkom wykonanych  wspólnie z dziećmi będziemy mogli stworzyć cudowną Księgę Elfikowych Podróżników.

„Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen” – Ray Bradbury

Regulamin Elfikowi podróżnicy
Karta zgłoszenia do programu dostępna w sekretariacie.